Zpravodajství keyboard_arrow_right Okolí keyboard_arrow_rightPolicie od rána nepouští auta do ..

Obrázek příspěvku: Policie od rána nepouští auta do Bedřichova ani od Liberce, ani od Jablonce - Českolipskyweb.cz

Policie od rána nepouští auta do Bedřichova ani od Liberce, ani od Jablonce - Českolipskyweb.cz

personaccess_time10. leden 2021chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye281 shlédnutí

Policie dnes krátce před půl osmou opět uzavřela příjezdové cesty do Bedřichova na Jablonecku kvůli náporu běžkařů. Uzavírka potrvá nezbytně nutnou dobu, řekl ČTK regionální policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Starosta obce Petr Holub (SLK) řekl ČTK, že parkovací kapacity jsou téměř vyčerpané.

Od 7.30 je zavřená komunikace z Jablonce nad Nisou (Ostrý roh), ve směru na Hrabětice a Bedřichov. Úsek Liberec - "Česká chalupa" - Bedřichov byl uzavřen krátce po nedělní osmé hodině.  

Příjezdy do Bedřichova zavřela dopravní policie i v sobotu, kdy byly kvůli autům běžkařů silnice nepropustné. Policie v sobotu obec znovu otevřela okolo 16:00 s apelem na řidiče, aby respektovali dopravní značení a omezení. "Musím říct, že policie dnes zareagovala mnohem lépe, jsou tu už od rána od 7:00," uvedl Holub. Podle něj je v obci obdobný počet lidí jako v sobotu, jejich koordinování se ale daří lépe.

Silnice v Libereckém kraji jsou se zvýšenou opatrností sjízdné. Místy se mohou objevovat sněhové přeháňky, v okolí Českého dubu na Liberecku i přeháňky mrznoucí. Komunikace jsou ošetřené chemicky nebo posypem, vyplývá z informací dopravního zpravodajství Ředitelství silnic a dálnic.

Dnes se mají podle meteorologů sněhové přeháňky objevovat jen ojediněle. Nejvyšší denní teploty budou od minus tří do nuly, na horách od minus šesti do minus tří stupňů Celsia.

čtk, lo

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Zvláštní doba přináší zvláštní fenomény, zamrzlá koupaliště i tůně plní koupající se nadšenci. - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye125bookmarkOkolí

Vyrazíte-li na procházku kolem prakticky libovolné zasněžené vodní nádrže nejen Libereckého kraje a libovolno v jakou hodinu, s velkou pravděpodobností narazíte na někoho, kdo se koupe, případně si prosekává díru do ledu, aby se vykoupat mohl. Jev, který byl médii ještě před ..

Řidiči, připravte se. V sobotu začíná rekonstrukce silnice I/35 z Liberce na Chrastavu - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye192bookmarkOkolí

LIBERECKÝ KRAJ – V sobotu 20. června zahájí Ředitelství silnic a dálnic rekonstrukci asfaltového krytu na silnici první třídy č. 35 z Liberce na Chrastavu. Několik etap uzavírek přinese v nejbližších měsících dopravní omezení na této velmi frekventované silnici a potrvá ..

O víkendu proběhl u Ploučnice Grandslam - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye424bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky našich tenisových turnajů, vedených spolkem Tenisová rodina. V sobotu 22.8.2020 se v areálu u řeky Ploučnice odehrál již 5. turnaj ze série Tennis Family Tour 2020. A rozhodně náš dosud největší! Turnaj odehrálo 20 párů ..

Dakar 2021: Sníte o Dakaru? Podívejte se, jestli máte dost našetřeno - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye50bookmarkOstatní sporty

Martin Prokop je jeden z těch, který vám řekne, že Dakar není o ceně jen za těch tvrdých 14 dní, ale že je nutné počítat i přípravu, vývoj auta a další tréninkové závody i testování. Po návratu z Dakaru slýchám několik otázek pořád dokola. Jaké to bylo? Co Češi? ..

Tragická nehoda u Cvikova. Při čelním střetu dvou aut zemřela žena - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye923bookmarkOkolí

Na Českolipsku při čelním střetu dvou aut v sobotu odpoledne zemřela spolujezdkyně. Středně těžké zranění utrpěli řidič a řidička obou osobních aut. ČTK to řekla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová. Nehoda se stala na silnici 13 u Kunratic u Cvikova na Českolipsku, silnice ..

Internet v Rusku – nenechává vládnoucí elitu chladným - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye243languagebyznysplac.cz

Rusko se netají svým tvrdým přístupem k internetu. Příliš svobody vadí politikům, kteří zjistili, že se o nich může šířit pravda. Rusko je stále tuhý byrokratický stát s velkou mocí činovníků. Proto již několik měsíců funguje Cenzurní komise, která vypíná webové ..

Daňové paušály a paušální výdaj na auto - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye231languagebyznysplac.cz

Daňové paušály jsou oblíbenou hračkou skutečně zaměstnaných a využitých podnikatelů. A také sympatickým projevem menší byrokracie. Co víc si může přát člověk, který pronajímá několik bytů a honí neplatící nájemce, řemeslník, který kvůli zákonnému protahování ..

Rozchod-ano nebo ne? Jak se rozhodnout? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye246languagehotmoda.cz

Je vždy těžké se rozhodnout, zda opravdu nadešel čas, aby se každý vydal svou vlastní cestou. Nejlepší rada, kterou vám můžu dát, je: Uvědomte si, jestli zůstáváte ve vztahu jen proto, že se bojíte být sami, nebo proto, že chcete s tím člověkem opravdu být, i když znáte ..

Máte levnou nebo drahou půjčku? - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye311languagebyznysplac.cz

Určitě si každý dokáže spočítat náklady úvěru. Tedy možná je ani nepočítá. Prostě si porovná úrok a zajásá nebo se zachmuří. Ale úrok není bohužel všechno, co s úvěrem souvisí. Platit se mnohdy musejí další položky, které úvěr pěkně prodraží. Poplatek za ..

Nekupujte akcie Microsoftu - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye256languagebyznysplac.cz

Pokud jste se rozhodli obdarovat pod stromeček někoho akciemi této společnosti, nemusí to být dobrý nápad. Budoucnost tohoto softwarového impéria je krajně nejistá. Operační programy pro osobní počítače se prodávají stále méně a mobilní platforma si mnoho zájemců zatím ..