Zpravodajství keyboard_arrow_right Česká Lípa keyboard_arrow_rightPolicie pátrá po lupiči, který přepadl ..

Obrázek příspěvku: Policie pátrá po lupiči, který přepadl prodejnu v České Lípě a nožem ohrožoval pětapadesátiletou prodavačku - Českolipskyweb.cz

Policie pátrá po lupiči, který přepadl prodejnu v České Lípě a nožem ohrožoval pětapadesátiletou prodavačku - Českolipskyweb.cz

personaccess_time14. leden 2021chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye3661 shlédnutí

Kriminalisté pátrají po lupiči, který ve středu navečer nožem ohrožoval pětapadesátiletou prodavačku v prodejně potravin v České Lípě a požadoval peníze. Utekl, aniž by si něco odnesl. V případě dopadení mu hrozí až desetiletý trest. V tiskové zprávě o tom dnes informovala českolipská mluvčí policie Ivana Baláková.

Loupežné přepadení se stalo ve středu kolem 17:30 v prodejně Rosa market v ulici Československé armády. Neznámý muž tam chytil pod krkem za oblečení prodavačku a vlekl ji před pokladnu. "V průběhu útoku navíc vytáhl kuchyňský nůž, který jí přiložil k tělu jako výhrůžku a křičel na ni, ať mu dá peníze. Žena se z takového stresu rozbrečela a také mu řekla, že v pokladně téměř žádné peníze nejsou, protože je už odevzdala," uvedla Baláková. V tu chvíli se podle mluvčí na místě činu objevila druhá prodavačka, kterou pachatel původně neviděl, protože uklízela v jiné části prodejny. "Zda ho zaskočila přítomnost druhé ženy v prodejně nebo ho odradil ženský pláč, nevíme, ale jisté je, že v ten okamžik všeho nechal, prodavačku pustil a z prodejny odešel s prázdnou," dodala mluvčí policie.

Svědkyně lupiče popsaly jako muže ve věku od 30 do 40 let, zhruba 180 centimetrů vysokého, silnější postavy. V době činu měl na sobě tmavé oblečení, zimní čepici a tvář mu zakrývala rouška. Mluvil čistou češtinou bez cizí intonace nebo vady řeči.

Foto je ilustrační.

čtk

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Zvláštní doba přináší zvláštní fenomény, zamrzlá koupaliště i tůně plní koupající se nadšenci. - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye121bookmarkOkolí

Vyrazíte-li na procházku kolem prakticky libovolné zasněžené vodní nádrže nejen Libereckého kraje a libovolno v jakou hodinu, s velkou pravděpodobností narazíte na někoho, kdo se koupe, případně si prosekává díru do ledu, aby se vykoupat mohl. Jev, který byl médii ještě před ..

Amatérská tenisová sezóna 2020 je již minulostí - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye256bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence a nadšenkyně, rekreační hráče a hráčky, fanoušky a fanynky tenisových turnajů pořádaných spolkem Tenisová rodina. V sobotu 26.9.2020 jsme ukončili turnajovou sérii soutěžních turnajů pod názvem Tennis Family Tour 2020. Odehrálo se celkem 7 ..

O víkendu proběhl u Ploučnice Grandslam - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye423bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky našich tenisových turnajů, vedených spolkem Tenisová rodina. V sobotu 22.8.2020 se v areálu u řeky Ploučnice odehrál již 5. turnaj ze série Tennis Family Tour 2020. A rozhodně náš dosud největší! Turnaj odehrálo 20 párů ..

Zhodnocení sezony 2020 - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye213bookmarkTenis

Zdravím všechny rekreační tenisty a tenistky, zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky. Je za námi jarní a letní sezóna 2020. Je proto na důležité zhodnotit její průběh. Nejdříve ze všeho bych rád poděkoval všem hráčům, mužským deblovým párům, ..

O víkendu se v areálu v Okrouhlé u České Lípy uskutečnil další podnik Tennis Family Tour 2020 - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye441bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence, rekreační hráče a hráčky. V sobotu 15.8.2020 jsme v areálu v obci Okrouhlá v libereckém kraji odehráli v pořadí 4. turnaj se soutěžní série Tennis Family Tour 2020. A povedl se nám náramně! Neskutečně hladký průběh, celkově obrovsky ..

Internet v Rusku – nenechává vládnoucí elitu chladným - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye243languagebyznysplac.cz

Rusko se netají svým tvrdým přístupem k internetu. Příliš svobody vadí politikům, kteří zjistili, že se o nich může šířit pravda. Rusko je stále tuhý byrokratický stát s velkou mocí činovníků. Proto již několik měsíců funguje Cenzurní komise, která vypíná webové ..

7. díl – Úvod do SEO: optimalizace pro vyhledávače - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye361languagebyznysplac.cz

SEO je mocná zkratka, za kterou se celý „virtuálně kapitalistický“ svět honí, jako by šlo o nejdůležitější prvek v pomyslném kyberprostoru. A ono tomu tak skutečně je.Jedná se o velmi rozšířený pojem, o kterém bylo již mnoho napsáno. Na internetu se objevuje značné ..

Zrušení a řetězení živností - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye232languagebyznysplac.cz

Z udělení živnostenského oprávnění se pomalu, ale jistě stává jakýsi státní regulační nástroj. V České republice je živnost velice komplikovaná a v podstatě zbytečná. U volných živností jde jen o ohlášení a nepožadují se žádné zvláštní podmínky. Kromě ..

Koupit fanoušky na Facebooku – ano či ne? - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye284languagebyznysplac.cz

Snad žádná firma, která chce být vidět na internetu, se už neobejde bez vlastních internetových stránek. S tím souvisí i snaha firem být vidět na sociálních sítích, které dnes využívá většina národa. Firmy si šmahem založily své především Facebookové stránky, na ..

Majetek českých miliardářů - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye230languagebyznysplac.cz

Ve Forbesu zase figuruje jméno nejbohatšího Čecha a nezmizí, dokud bude exitovat. Otázkou je kdo? Vydrží déle časopis nebo jmění? Zda je Kellner skutečně nejbohatším, není jisté. Kellnerův majetek a celá osoba Kellnera je zakryta podivuhodnou pavučinou. Sám miliardář se ..