Zpravodajství keyboard_arrow_right Česká Lípa keyboard_arrow_rightPolicie v České Lípě pátrá po ..

Obrázek příspěvku: Policie v České Lípě pátrá po odcizeném rehabilitačním kočárku zdravotně postiženého chlapce - Ceskolipskyweb.cz

Policie v České Lípě pátrá po odcizeném rehabilitačním kočárku zdravotně postiženého chlapce - Ceskolipskyweb.cz

personaccess_time07. listopad 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye391 shlédnutí

Českolipští kriminalisté od úterního odpoledne pátrají po speciálním rehabilitačním buggy kočárku tovární značky Patron v modré barvě s černými doplňky. Jedná se o model Piper comfort, který je určený pro transport zdravotně postižených dětí se speciálními potřebami. A právě takový kočárek někdo odcizil v časovém úseku mezi 5. říjnem a 3. listopadem z kočárkárny panelového domu v ulici Sídliště ve Cvikově.

Krádež nám v úterý odpoledne oznámila maminka zdravotně postiženého pětiletého chlapce, se kterým si po několikatýdenní pauze chtěla vyjet na procházku. Hoch vzhledem ke svému fyzickému postižení zvládne ujít jen velmi krátké vzdálenosti, proto se bez speciálního kočárku neobejde. Navíc je autista, na tento kočárek si vytvořil silnou emoční vazbu a do jiného si zřejmě nesedne. Pro matku je to velmi těžká situace.

Kočárek, jehož pořizovací hodnota činí 29 000 korun, uhradila dítěti v roce 2018 zdravotní pojišťovna s tím, že na nový bude mít nárok nejdříve po uplynutí tří let. Matka teď na nový kočárek nemá peníze a navíc se obává toho, jak zdravotní pojišťovna na odcizení kočárku zareaguje.

Z uvedeného důvodu žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po odcizeném kočárku, který se může nacházet v kterékoliv bazarové v nabídce nebo se může vyskytnout kdekoliv ve veřejném prostoru u nového uživatele. Pokud jste někde viděli a nebo uvidíte tento model kočárku, volejte prosím ihned linku 158. Velmi rádi bychom kočárek vypátrali a chlapci ho vrátili.

PČR/Ivana Baláková

Odcizený kočárek, foto: PČR

Zdroj:genus.cz

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Amatérská tenisová sezóna 2020 je již minulostí - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye197bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence a nadšenkyně, rekreační hráče a hráčky, fanoušky a fanynky tenisových turnajů pořádaných spolkem Tenisová rodina. V sobotu 26.9.2020 jsme ukončili turnajovou sérii soutěžních turnajů pod názvem Tennis Family Tour 2020. Odehrálo se celkem 7 ..

O víkendu proběhl u Ploučnice Grandslam - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye342bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky našich tenisových turnajů, vedených spolkem Tenisová rodina. V sobotu 22.8.2020 se v areálu u řeky Ploučnice odehrál již 5. turnaj ze série Tennis Family Tour 2020. A rozhodně náš dosud největší! Turnaj odehrálo 20 párů ..

Zhodnocení sezony 2020 - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye138bookmarkTenis

Zdravím všechny rekreační tenisty a tenistky, zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky. Je za námi jarní a letní sezóna 2020. Je proto na důležité zhodnotit její průběh. Nejdříve ze všeho bych rád poděkoval všem hráčům, mužským deblovým párům, ..

O víkendu se v areálu v Okrouhlé u České Lípy uskutečnil další podnik Tennis Family Tour 2020 - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye389bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence, rekreační hráče a hráčky. V sobotu 15.8.2020 jsme v areálu v obci Okrouhlá v libereckém kraji odehráli v pořadí 4. turnaj se soutěžní série Tennis Family Tour 2020. A povedl se nám náramně! Neskutečně hladký průběh, celkově obrovsky ..

Tenisový superpohár 2020 v České Lípě - Ceskolipskyweb.cz - Váš Českolipský webový portál

personRedakceremove_red_eye227bookmarkTenis

Zdravíme všechny členy spolku Tenisová rodina, zdravím všechny další oslovené hráče, přijďte si spolu s ostatními zahrát zcela mimořádný a jednorázový turnaj pod názvem SUPERPOHÁR!!! Co je turnaj Superpohár: Superpohár je antukový Grandslam určený pro všechny hráče ze ..

Internet v Rusku – nenechává vládnoucí elitu chladným - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye199languagebyznysplac.cz

Rusko se netají svým tvrdým přístupem k internetu. Příliš svobody vadí politikům, kteří zjistili, že se o nich může šířit pravda. Rusko je stále tuhý byrokratický stát s velkou mocí činovníků. Proto již několik měsíců funguje Cenzurní komise, která vypíná webové ..

7. díl – Úvod do SEO: optimalizace pro vyhledávače - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye271languagebyznysplac.cz

SEO je mocná zkratka, za kterou se celý „virtuálně kapitalistický“ svět honí, jako by šlo o nejdůležitější prvek v pomyslném kyberprostoru. A ono tomu tak skutečně je.Jedná se o velmi rozšířený pojem, o kterém bylo již mnoho napsáno. Na internetu se objevuje značné ..

Zrušení a řetězení živností - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye185languagebyznysplac.cz

Z udělení živnostenského oprávnění se pomalu, ale jistě stává jakýsi státní regulační nástroj. V České republice je živnost velice komplikovaná a v podstatě zbytečná. U volných živností jde jen o ohlášení a nepožadují se žádné zvláštní podmínky. Kromě ..

Majetek českých miliardářů - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye186languagebyznysplac.cz

Ve Forbesu zase figuruje jméno nejbohatšího Čecha a nezmizí, dokud bude exitovat. Otázkou je kdo? Vydrží déle časopis nebo jmění? Zda je Kellner skutečně nejbohatším, není jisté. Kellnerův majetek a celá osoba Kellnera je zakryta podivuhodnou pavučinou. Sám miliardář se ..

Česnek, který léčí a skvěle chutná - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye216languagehotmoda.cz

Česnek, latinsky Allium sativum je asi metr vysoká rostlina, která vyrůstá z cibule, kterou tvoří ještě několik menších cibulek neboli stroužků. Česnek je po staletí hojně využívaný a také velmi oblíbený jak v léčitelství tak i v kuchyni. V tomto článku se věnujeme ..