Zpravodajství keyboard_arrow_right Okolí keyboard_arrow_rightTři promile krví řidiče kolovala už ve ..

Obrázek příspěvku: Tři promile krví řidiče kolovala už ve tři odpoledne. Druhý šofér byl střízlivý, ale riskantně rychlý - Ceskolipskyweb.cz

Tři promile krví řidiče kolovala už ve tři odpoledne. Druhý šofér byl střízlivý, ale riskantně rychlý - Ceskolipskyweb.cz

personaccess_time08. leden 2021chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye198 shlédnutí

Včera policisté z Obvodního oddělení v Tanvaldě ve zkráceném přípravném řízení sdělili 44letému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, kterého se dopustil tento týden v úterý odpoledne. Tehdy byl v patnáct hodin hlídkou policistů z jabloneckého oddělení hlídkové služby kontrolován v Tanvaldě v ulici Husova při řízení vozidla Seat Arosa.

Policisté v jeho dechu při kontrole naměřili hodnotu alkoholu 3,12 promile a zadrželi mu řidičský průkaz. Podezřelému tak nyní za spáchání uvedeného trestného činu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Řidič vlivem nepřiměřené rychlosti na namrzlé vozovce nezvládl řízení a havaroval
Tento týden ve středu večer krátce po dvacáté hodině se stala dopravní nehoda na silnici první třídy číslo 65 v katastru Rychnova u Jablonce nad Nisou. Řidič s vozidlem Škoda Octavia při výjezdu z uvedené silnice směrem do Rychnova nezvládl na namrzlé vozovce při průjezdu táhlé pravotočivé zatáčky vlivem nepřiměřené rychlosti řízení, vyjel mimo komunikaci a narazil do dopravního značení. Policisté alkohol u řidiče vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledky. Ke zranění osob naštěstí nedošlo a předběžná výše způsobené škody činí částku 35.000,- Kč. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou věc vyřešili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidiči havarovaného vozidla udělili blokovou pokutu.

PČR/Dagmar Sochorová

Zdroj: Genus.cz

 

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Zvláštní doba přináší zvláštní fenomény, zamrzlá koupaliště i tůně plní koupající se nadšenci. - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye122bookmarkOkolí

Vyrazíte-li na procházku kolem prakticky libovolné zasněžené vodní nádrže nejen Libereckého kraje a libovolno v jakou hodinu, s velkou pravděpodobností narazíte na někoho, kdo se koupe, případně si prosekává díru do ledu, aby se vykoupat mohl. Jev, který byl médii ještě před ..

O víkendu proběhl u Ploučnice Grandslam - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye423bookmarkTenis

Zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky našich tenisových turnajů, vedených spolkem Tenisová rodina. V sobotu 22.8.2020 se v areálu u řeky Ploučnice odehrál již 5. turnaj ze série Tennis Family Tour 2020. A rozhodně náš dosud největší! Turnaj odehrálo 20 párů ..

Shrnutí 2 dne Macha Lake Open 2020 ve Starých Splavech - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye335bookmarkTenis

Dobrý večer, přinášíme Vám shrnutí toho nejdůležitějšího co se dnes odehrálo u Máchova Jezera na právě probíhajícím Macha Lake Open 2020. Opět tenis dneska krásně přálo počasí, tak doufáme, že tomu bude i nadále, protože zítra v 10 hodin startuje hlavní soutěž ..

Dakar 2021: Sníte o Dakaru? Podívejte se, jestli máte dost našetřeno - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye39bookmarkOstatní sporty

Martin Prokop je jeden z těch, který vám řekne, že Dakar není o ceně jen za těch tvrdých 14 dní, ale že je nutné počítat i přípravu, vývoj auta a další tréninkové závody i testování. Po návratu z Dakaru slýchám několik otázek pořád dokola. Jaké to bylo? Co Češi? ..

Právo na práci a důsledky takového opatření - Ceskolipskyweb.cz - Váš Českolipský webový portál

personRedakceremove_red_eye240bookmarkOstatní rady

V mnohých internetových diskuzích se v souvislosti s politickou situací v zemi objevují názory, které volají po návratu minulých dob nebo po změně práv občanů. Vítězstvím komunistů v krajských volbách dochází k připomínání nekterých údajně kvalitních a dobrých ..

Česnek, který léčí a skvěle chutná - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye266languagehotmoda.cz

Česnek, latinsky Allium sativum je asi metr vysoká rostlina, která vyrůstá z cibule, kterou tvoří ještě několik menších cibulek neboli stroužků. Česnek je po staletí hojně využívaný a také velmi oblíbený jak v léčitelství tak i v kuchyni. V tomto článku se věnujeme ..

Správa firemních financí pro malé a střední podnikatele - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye253languagebyznysplac.cz

Konto v bance není jen virtuálním prostorem pro příjem a odesílání plateb. Podnikatel si zřízením účtu tvoří svoji bankovní pověst. A také získává výhody nebo utrácí peníze, pokud nezvolí správně. Založení účtu by měl předcházet odhad způsobu a četnosti ..

7. díl – Úvod do SEO: optimalizace pro vyhledávače - ByznysPlac.cz

personRedakceremove_red_eye361languagebyznysplac.cz

SEO je mocná zkratka, za kterou se celý „virtuálně kapitalistický“ svět honí, jako by šlo o nejdůležitější prvek v pomyslném kyberprostoru. A ono tomu tak skutečně je.Jedná se o velmi rozšířený pojem, o kterém bylo již mnoho napsáno. Na internetu se objevuje značné ..

Září na zahradě - Stavimbarak.cz

personRedakceremove_red_eye147languagestavimbarak.cz

Trvalky jsou nejpoužívanější, velice důležitou skupinou květin. Po odkvětu, kdy skončí hlavní vegetace, následuje u většiny trvalek období částečného klidu, než se začátkem podzimu opět probudí k životu. Dělením nyní můžeme rozmnožovat kosatce, pivoňky, kamzičník, ..

Bohaté Kluby ve Football Manageru 2021, aneb Sugar Daddy kluby, kde můžete utrácet - F12021.CZ

personMarian Krouželremove_red_eye784languagefm2021.cz

Pojďme se dnes podívat na to, které tři typy majitelů klubů tzv Sugar Daddy klubů. Pojďme se blíže podívat na 3 základní druhy majitelů zmiňovaných Sugar Daddy klubů. 1). Majitel "bude v popředí" Majitel v popředí bude bez obav investovat peníze ať už do hráčů, či do ..